El Atmadığınız Bir Bu Kalmıştı: Icardi’nin Eşi Wanda Nara Gelen Dizi Tekliflerine Daha Fazla Dayanamadı

Galatasaray’ın son dönemlerin en gözde oyuncusu Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara’ya olan hayranlığın sonu gelmiyor. Hem eşi hem de menajeri olan Wanda Nara, bir dönem Icardi’nin Galatasaray’dan ayrılabileceği yönünde kararlar almış ve taraftarların yüreğini ağzına getirmişti. Herkesin çok sevdiği Wanda Nara’ya sık sık dizi teklifi geliyormuş. Fenomen isim gelen bu tekliflere daha fazla dayanamayarak bir adım atmış…

Galatasaray’ın gözde Arjantinli futbolcusu Mauro Icardi ve ailesi futbol taraftarlarının yakından takip ettiği isimler haline geldi.

Icardi’nin Sarı-Kırmızılı kulüple anlaşmasının ardından eşi ve çocukları da İstanbul’a yerleşmişti. Birlikte hayatlarını Türkiye’de yeniden kuran çift, sosyal medyada da epey yakından takip ediliyor.

Galatasaray’ın yengesi haline gelen Wanda Nara, Icardi’nin yalnızca eşi değil aynı zamanda menajeri de bildiğiniz gibi.

Wanda Nara, şu sıralar eşinin menajerlik işini üstlenmiş olsa da, kendisi Arjantin’de modellik ve televizyon sunuculuğu yapıyordu.

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen yeni yenge Wanda Nara, geçmiş kariyeri de göz önünde bulundurulduğunda yapımcıların radarına takıldı.

Güzelliğine sosyal medyada görenlerin methiyeler dizdiği Wanda Nara, özellikle son dönemlerde sık sık dizi ve film teklifleri alıyormuş. Televizyonda kendisini görmemiz yakındır yani.

Bu süreçte gelen tekliflere başta sıcak bakmasa da, oyunculuk fikrine çok fazla dayanamadığı öğrenildi.

Ömer Karahan’ın haberine göre Wanda Nara, sektöre atılmak için Türkçe öğrenme kararı almış.

Kendisine özel bir öğretmen tutan ve Türkçe öğrenmek isteyen Nara’nın, bu kararı eşinin menajerlik işlerini yürüttüğü için de aldığı söylendi.

Yani kısa süre içerisinde maçlarda top koşturan Icardi hariç, Wanda Nara’yı da dizilerde görebilme ihtimalimiz var gibi duruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x